/Blog
29 czerwca 2016
Źródło: Pexels.com

Moja pierwsza kampania email marketingowa – 5 porad dla początkujących

Email powinien stanowić kluczowy element każdej przemyślanej strategii marketingowej. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z tego kanału, początkowo możesz czuć się dość niepewnie. Dlatego przygotowaliśmy 5 uniwersalnych porad, które pomogą każdemu początkującemu email marketerowi przygotować swoją pierwszą kampanię.

Czytaj dalej...
5 czerwca 2016
6 największych mitów na temat email marketingu

Obalamy 6 największych mitów dotyczących email marketingu. Numer 3 szczególnie nas rozbawił

Coraz więcej pseudo „guru” wygłasza kontrowersyjne poglądy, jakoby email stracił swoją skuteczność w marketingu, co powoduje powstawanie wielu mitów na ten temat. W dzisiejszym materiale obalamy największe z nich.

Czytaj dalej...
4 czerwca 2016
Źródło: Pexels.com

Przegląd 7 najlepszych tekstów o email marketingu opublikowanych w maju

Maj obfitował w wiele wartych uwagi artykułów na temat email marketingu. Spośród oceanu merytorycznych treści wybraliśmy dla Was 7 absolutnie topowych wpisów, które pomogą Wam planować i tworzyć skuteczniejsze kampanie.

Czytaj dalej...
11 maja 2016
Jak zwiększyć open rate Twoich maili?

5 psychologicznych trików, dzięki którym zwiększysz open rate Twoich maili

Do tego, że e-mail to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety ma ono również swoje minusy – wiele firm rywalizuje o uwagę tych samych osób. Jak zatem zwiększyć open rate? Wystarczy kilka prostych trików psychologicznych.

Czytaj dalej...
26 kwietnia 2016
Metoda content upgrade

Wykorzystaj jeden prosty trik i zwiększ liczbę subskrybentów Twojego bloga

Publikujesz artykuł za artykułem. Pozycjonowane Twojej strony również jest na przyzwoitym poziomie. Generalnie Twój blog cieszy się sporą popularnością. Niestety nie przekłada się to na zwiększenie liczby pozyskiwanych subskrybentów. Najwyższy czas to zmienić!

Czytaj dalej...