Pierwszy w Europie 5-kanałowy
system marketingowy
Pięć kanałów do wyboru:
E-mail, SMS, MMS, VMS, FAX
Kompletna komunikacja e-marketingowa
Darmowe konto
na zawsze!

Poznaj moc e-marketingu

Nawiązywanie relacji w kampaniach drzewiastych

Wielopoziomowe, powtarzane różnymi kanałami wiadomości gwarantują, że Klient, pomimo natłoku otrzymywanych informacji, zapamięta Twoją reklamę. Większość zawieranych transakcji to efekt konsekwentnej komunikacji.

Kompletna komunikacja e-marketingowa, czyli follow-up

Dzięki wiadomościom follow-up powiążesz wiele kanałów komunikacji: fax mailingi, SMS mailingi, voice mailingi i inne. Twoje działania będą zintegrowane i zautomatyzowane, a co za tym idzie, o wiele bardziej skuteczne.

System filtracji odbiorców

Z pomocą systemu filtracji możesz tworzyć optymalne podgrupy w swoich bazach, np. możesz wybrać użytkowników, którzy otworzyli reklamę w ostatniej wysyłce, posiadają faks oraz telefon komórkowy i wysłać do nich wiadomość SMS z przypomnieniem o ofercie, którą chwilę wcześniej otrzymali na numer faksu. W isender możesz używać wielu zróżnicowanych filtrów.

Kupowanie i wynajmowanie baz odbiorców

Wybieraj spośród tysięcy Klientów. Możesz sprawdzić dostawcę, branżę, datę aktualizacji i cenę jednostkową rekordu. Poznaj specyfikację i zakres danych, a następnie kup lub wynajmij bazę na potrzeby konkretnej kampanii.

Skuteczne listy odbiorców

Zbuduj bazę danych o użytkownikach. Zobacz jak łatwo możesz zarządzać kontaktami i tworzyć grupy docelowe pod newslettery, faks mailingi, SMS mailingi i inne. Własna baza danych to warunek skutecznego e-mail marketingu.

Marketing automatyczny
Intuicyjny edytor
Statystyki
Prosta integracja
Załóż konto i poznaj moc Marketingu Automatycznego!